MOS PACK: İÇİNDEKİLERİ ŞARJ EDEN ÇANTA

Kullandığımız elektronik cihazların sayısı hergün biraz daha artıyor ve cihazları şarj etmek hayatımızın sürekli bir gündemi haline geldi. Mobil bir hayat sürüyorsanız, her cihazın ayrı ayrı kablosu ve şarj ihtiyacı bir süre sonra canımızı sıkar hale geliyor. İşte MOS PACK taşınabilir elektronik cihazların tamamını tek bir devre ile şarj edebilen bir çanta.

image

MOS PACK, bir sırt çantasının içine yerleştirilmiş özel bir kablolama ile tek bir fiş ile tüm cihazlarınızı şarj etmenizi sağlıyor. Bu özel donanımlı sırt çantası, özel tasarımı ile en uygun şekilde kullanım sağlayacak şekilde tasarlanmış.

url-7

MOST PACK dijital dönemin ihtiyaçlarını bir çanta içinde sunuyor. Çantanızı hiç açmadan, hatta cihazlarınızı hiç çıkarmadan, tek bir bağlantı kablosu ile çanta içindeki tüm cihazları şarj ediyor.

Daha fazla bilgi için:
https://www.kickstarter.com/projects/1578125715/mos-pack-cable-organizing-backpack-with-extended-c?ref=popular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>