KENDİLİĞİNDEN ŞİŞEN BİSİKLET TEKERLEĞİ

Lastik ve lastiğin içindeki içlastik, bisiklette suspansiyon sağlayan en önemli parçalardır. Darbe emicilik seviyesi binicilerin tercihine göre değişiyor ama genelde kullanıcılar zorunda kalmadıkça lastiklerin içindeki hava seviyesi ile pek ilgilenmezler.

x

Biniciler, çoğunlukla tekerleklerini tam şişirme eğilimindeler, çünkü kafalarda lastiklerin birşekilde hava kaçırdıkları önyargısı var. PumpTire teknolojosi ile hem tekerlekleri kolaylıkla şişirebiliyorsunuz hem de istediğiniz seviyede sertlik sağlayabiliyorsunuz. Hıza göre mi biniş keyfine göre mi, seviyesi size kalmış.

y

PumpTire, dönme enerjisini kullanıyor, dışarıdan aldığı havayı, lastiğin çevresine eklenmiş mikrotüplerin içine sürdükçe dolan havayı, içlastiğin içine basarak istediğiniz seviyede şişirmenizi sağlıyor.

Hava sibop sapının içine doluyor, yerden gelen basınç havayı çevresel olarak içeri itiyor. tekerlek turu tamamladığında aynı işlem tekrarlanıyor. Kontrol mekanizması ile, hava ideal seviyeye geldiğinde devre duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>